Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1247354
13265
267
Books: Travelling, cities
1263489
13266
267
Books: Travelling, cities
Reichart Géza: A turistaság kézikönyve. Bp., 1927,A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó R.-T. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1263713
13267
267
Books: Travelling, cities
Bertalan Károly: Barlangkutatás Szilice környékén. Beszámoló a BETE barlangkutató Szakosztályának 1942. évi nyári kutató útjáról. Bp., 1943. BETE. Több képpel és térképpel. 16p.
1263477
13268
267
Books: Travelling, cities
Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai. Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
1263493
13269
267
Books: Travelling, cities
dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. állattani rész. A szövegben 18 képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat.
1244376
13270
267
Books: Travelling, cities
Kertész József: Az Óceán foglyai. Valóban megtörtént tengerészkaland. Bp. é.n. Stádium 146 p. Kiadói aranyozott, kopottas egészvászon-kötésben.
1241171
13271
267
Books: Travelling, cities
Josef Frank: Vadnyugat úttörői. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, kissé laza félvászon-kötésben.
1239936
13272
267
Books: Travelling, cities
Thomas Daring: Kincsvadászok a XX. században. A "Mammon" új kiadása. Bp., é.n. Singer és Wolfner, 267 p. Kiadói félvászonkötésben.
1240010
13273
267
Books: Travelling, cities
Gheyselinck: A nyughatatlan föld. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói kissé foltos félvászonkötésben.
1246543
13274
267
Books: Travelling, cities
Gerhard Venzmer: Kreuz und Quer. Berlin, 1928, Die Buchgemeinde. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. 1231150
13275
267
Books: Travelling, cities
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. Kiadói kopottas sorozatkötésben, belül kissé dohos példány. 1263199
13276
267
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF