3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 1-3. köt. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.