Gönczy Béla(szerk.): Veres Pálné szül. Beniczky Hermin és Gróf Teleki ... https://www.darabanth.com/de/267-Fernauktion/267.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Geschichte~41/Gonczy-Belaszerk-Veres-Palne-szul-Beniczky-Hermin-es-Grof-Teleki-Sandorne-szul-Telek~II1341465
1341465
13389
267
Books: History
Beschreibung: Gönczy Béla(szerk.): Veres Pálné szül. Beniczky Hermin és Gróf Teleki Sándorné szül. Teleki Jozefin grófnő emlékezete. Bp., 1915-1916, Országos Nőképző Egyesület. Kissé kopott kiadói egészvászon kötés, első védőlap hiányzik, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván