Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Gönczy Béla(szerk.): Veres Pálné szül. Beniczky Hermin és Gróf Teleki Sándorné szül. Teleki Jozefin grófnő emlékezete. Bp., 1915-1916, Országos Nőképző Egyesület. Kissé kopott kiadói egészvászon kötés, első védőlap hiányzik, egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván