13339.
Beendet 267. Fernauktion
Bücher: Bergsteigen und Wintersport
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Hohe Tauern. Kärnten/Osttirol, Tauernbahn, Triest. Salzburg, 1927, Hans Krinner Verlag (Krinners illustrierter Reiseführer 3.). Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.