13344.
Beendet 267. Fernauktion
Bücher: Bergsteigen und Wintersport
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Benesch, Fritz: Spezialführer auf die Raxalpe. Bécs, 1914, Artaria. Térképmelléklettel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.