Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1243103
13943
265
Books: Science and technology
Balog Arthur: Hogyan használjunk hálózati áramot rádiókészülékeinkhez? Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben.
1159197
13944
265
Books: Science and technology
1159201
13945
265
Books: Science and technology
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1146118
13946
265
Books: Science and technology
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
1119301
13947
265
Books: Science and technology
Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Bp., 1921. Franklin. Kissé sérült egészvászon kötésben.
1146090
13948
265
Books: Science and technology
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
1138456
13949
265
Books: Science and technology
Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben. 1138372
13950
265
Books: Science and technology
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben.
976842
13951
265
Books: Science and technology
1011801
13952
265
Books: Science and technology
1042300
13953
265
100
Books: Science and technology
1003409
13954
265
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF