Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 121

13919.

Rufpreis:
800 HUF

13920.

Rufpreis:
1 200 HUF

13921.

Rufpreis:
2 000 HUF

13922.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
13923.

Rufpreis:
1 200 HUF

J. D. Ratcliff: Csodák a tudomány műhelyeiben. Bp., 1943, Nova. 253 p. Kiadói félvászonkötésben.
13924.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Némethy Gyula: Az ősember a paleontológia világánál. Bp., 1912, Szent István Társulat. 70 p. Kiadói, sérült papírkötésben.
13925.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Földes Lajos: A nő a változás korában. Bp., é.n., Novák Rudolf. 88 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
13926.

Rufpreis:
1 000 HUF

13927.

Rufpreis:
2 400 HUF

13928.

Rufpreis:
1 600 HUF

Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13929.

Rufpreis:
1 200 HUF

13930.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF