https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 258
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1251695
14223
265
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219042
14224
265
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1222500
14225
265
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A.H. Petiscus: Der Olymp oder Mythologie der Griechen und Römer. Mit Einschluß der Aegyptischen, Nordischen und Indischen Götterlehre. Zum Selbstunterricht für die erwachsene Jugend und angehende Künstler, sowie höhere Lehranstalten. Leipzig, 1868. Amelang Verlag. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, szép állapotban. 1263635
14226
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
Das Lot is nicht erreichbar
1263885
14227
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes László: Dallam a falon túl. Bp., 1967, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1259109
14228
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: Oceánia. Egy elsülyedt világrész története. Bp., 1914, Franklin. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247966
14229
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1139175
14230
265
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1245019
14231
265
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1159180
14232
265
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177974
14233
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177968
14234
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse