https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 258
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1198471
14151
265
0
22000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1174269
14152
265
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1042297
14153
265
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1140218
14154
265
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első oldal hiányos, mely a szövegrészt nem érinti. 1303454
14155
265
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra bíboros I-II. Bp., 1923, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
Das Lot is nicht erreichbar
910203
14156
265
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
Das Lot is nicht erreichbar
1145300
14157
265
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Das Lot is nicht erreichbar
1241355
14158
265
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrókay Kálmán: A kis mérnök. Bp. (1940) Rózsavölgyi. 275p. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Say Kornél készített. Kiadói, illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1329587
14159
265
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csurka István gyűjtemény, 3 kötet: Mi újság Pesten, Hamis tanú, Létezés technika, Magvető Könyvkiadó, egészvászon kötésben, fedőborítóval 1290910
14160
265
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Jósika Miklós: A rom titkai I-II. Pest, 1856. Heckenast G. 227+190 p. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1291894
14161
265
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291120
14162
265
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Deák Ferencz emlékezete. Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór. IV+392 p. Kiadói illusztrál egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse