Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 258

14151.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

14152.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14153.

Rufpreis:
2 800 HUF

14154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdős Renée: Santerra bíboros I-II. Bp., 1923, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
14155.

Rufpreis:
1 000 HUF

14156.

Rufpreis:
5 000 HUF

14157.

Rufpreis:
1 200 HUF

14158.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csurka István gyűjtemény, 3 kötet: Mi újság Pesten, Hamis tanú, Létezés technika, Magvető Könyvkiadó, egészvászon kötésben, fedőborítóval
14159.

Rufpreis:
1 200 HUF

14160.

Rufpreis:
5 000 HUF

14161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Deák Ferencz emlékezete. Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór. IV+392 p. Kiadói illusztrál egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14162.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF