Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.