~1880. "Szent Benedek-medál" jelzetlen Ag vallási érem (32,59g/45mm) T:2- erős ph., patina ~1880. "Saint Benedict Medal" Ag religious medal (32,59g/45mm) C:VF strong edge error, patina
DN "Egy az úr, egy a hit, egy a keresztség" fém vallásos érem füllel. Szign.: Drentwett (40mm) T:2,2- ph. ND "Ein Herr, ein Glaube, eine Taufe." metal religious medal with ear. Sign.: Drentwett (40mm) C:XF,VF edge error