1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph., aranyozás lekopott
Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:XF edge error, gilding worn