Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 79

15db-os vegyes külföldi jelvény tétel, közte zománcozott darabok is T:2,2-,3 egy sérült 15pcs of various badges, with enamelled pieces C:XF,VF,F one damaged
31207.

Rufpreis:
1 200 HUF

10db-os vegyes magyar és külföldi díjérem, kiállítási érem tétel, közte Jugoszlávia DN Jó lövésznek járó Cu díjérem (35mm), Romania DN "Kolozsvári köztársasági kutyakiállítás" fém emlékérem (52mm) T:2,2- 10pcs of mixed award medal, exhibition medal lot, with Yugoslavia ND Good Shooter Cu medal (35mm), Romania ND "Republican dog show" metal medal (52mm) C:XF,VF
31208.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10db-os szocialista jelvény és kitüntetés tétel, benne "MHSZ Honvédelmi Lövészverseny", "KISZ Ifjúsági Szocializmusért" , "KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor", "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" T:2,2-
31209.

Rufpreis:
1 200 HUF

10db-os szocialista jelvény és érem tétel, benne 1985. "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas Br érem dísztokban. Szign.: BB (91mm), ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel dísztokban, "Kiváló Dolgozó" kitüntetések T:vegyes
31210.

Rufpreis:
1 000 HUF

25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte 1978. "Tudományos-Technikai Úttörőszemle 1978" műanyag jelvény, "Budapest Ifjúsági Napok - 65" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:vegyes
31211.

Rufpreis:
800 HUF

25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte 1964. "Tokyo" festett fém olimpiai jelvény, 1963. "Százéves az első Országos Magyar Dalosverseny" Br jelvény T:vegyes
31212.

Rufpreis:
1 000 HUF

30db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte zománcozott is T:vegyes 30pcs of mixed socialist pins and badges, with enamelled pcs C:mixed
31213.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF