Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1237846
31147
264
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott fém jelvény (15x12mm) + ~1930. "Mária" zománcozott Br jelvény "Schuck József" gyártói jelzéssel, zománchibás! (39x29mm) T:2,3 1321293
31148
264
Numismatik
~1920-1930. "Magyarországi Kárpát Egyesület - Alapítva 1873" zománcozott fém jelvénye (26x39mm) T:2 1319886
31149
264
Numismatik
1922. "1922. máj. 22." véséssel ellátott első világháborús Cu medál (20mm) T:2
1316352
31150
264
11000
Numismatik
Tarján Oszkár (1875-1933) 1923. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1909" jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (19,18g/0.800/35mm) T:2 1237613
31151
264
500
Numismatik
1925. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" fém díjérem "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:2-
1316337
31152
264
Numismatik
Szege Sándor (1883-1945) 1924. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Legjobb magyar csapat 1923-1924" jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (16,67g/0.800/35mm) T:2 1316343
31153
264
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1927. "1927 Húsvét II. díj" jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (21,08g/0.800/36mm) T:2 1303329
31154
264
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség 1907" Br érem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (34mm) T:2 1305201
31155
264
Numismatik
~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) T:2,2- kis zománchiba 1237322
31156
264
500
Numismatik
~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2 1319121
31157
264
Numismatik
~1930. "MORS" ciszterci zománcozott fém iskolajelvény, hátlapján forrasztásnyommal (38x48mm) T:2- zománchiány 1319148
31158
264
Numismatik
~1930. Zománcozott piarista iskolajelvény (21x11mm) + DN "Magyar címer" zománcozott fém jelvény (11x20mm) T:2,2- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF