Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 79

~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott fém jelvény (15x12mm) + ~1930. "Mária" zománcozott Br jelvény "Schuck József" gyártói jelzéssel, zománchibás! (39x29mm) T:2,3
31147.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1920-1930. "Magyarországi Kárpát Egyesület - Alapítva 1873" zománcozott fém jelvénye (26x39mm) T:2
31148.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

1922. "1922. máj. 22." véséssel ellátott első világháborús Cu medál (20mm) T:2
31149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tarján Oszkár (1875-1933) 1923. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1909" jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (19,18g/0.800/35mm) T:2
31150.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1925. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" fém díjérem "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:2-
31151.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Szege Sándor (1883-1945) 1924. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Legjobb magyar csapat 1923-1924" jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (16,67g/0.800/35mm) T:2
31152.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1927. "1927 Húsvét II. díj" jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (21,08g/0.800/36mm) T:2
31153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség 1907" Br érem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (34mm) T:2
31154.

Rufpreis:
800 HUF

~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) T:2,2-  kis zománchiba
31155.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2
31156.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1930. "MORS" ciszterci zománcozott fém iskolajelvény, hátlapján forrasztásnyommal (38x48mm) T:2- zománchiány
31157.

Rufpreis:
800 HUF

~1930. Zománcozott piarista iskolajelvény (21x11mm) + DN "Magyar címer" zománcozott fém jelvény (11x20mm) T:2,2-
31158.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF