Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., 1927, Franklin. Jaschik Álmos... https://www.darabanth.com/de/264-Fernauktion/264.0/Bucher/Bucher-Religion~37/Dr-Revay-Jozsef-Szentek-Legendai-Bp-1927-Franklin-Jaschik-Almos-illusztracioival-KissC3~II1320882
1320882
14002
264
Books: Religion
Beschreibung: Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., 1927, Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Kissé kopottas, festett, aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen hosszanti irányban enyhe szakadás.
: tánczos_gábor