Komárek, Julius; Tykač, Jaroslav: Atlas motýlů. Prága, 1952, Melantrich. Színes illusztrációkkal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Vegyes kertészeti könyv tétel: Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve (Bp., 1948); 12 hónap kerti munkái (Bp., 1976); a 88 színes oldal a gyümölcsfajtákról (Bp., 1982) két füzete; 2 db Kerti kalendárium (2005 ill. 2006 március); Nyári gyümölcsök termesztése (Bp., 1977); Törpegyümölcsfa-nevelés (Bp., 1982); A metszés ábécéje (Bp., 1987); A házikerti gyümölcsösök és szőlő növényvédelme (Bp., 1986). Összesen 10 db, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
3 db kertészeti könyv: Hamilton, Geoff: Az élet kertje.(Bp., 1990); Brookes, John: Apró kertek (Bp., 1993); Hillier, Malcolm: Kertek kertje (Bp., 1993), kartonált papírkötésben, jó állapotban
Borászati Füzetek. Szerkeszti és kiadja Dr. Entz Ferencz. Teljes, hiánytalan IV. évfolyam. Pest, 1872, Kocsi Sándor ny. 762+IV p. Korabeli kopottas félvászonkötésben.