Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban.
Kiss Arnold: "Gileád". A vigasztalás könyve. Bp., 1906, Pollak M. Miksa. 88 p. Kiadói sérült, laza vászonkötésben. Kitöltött űrlappal, bejegyzésekkel, az előzéklaphoz ragasztott fotóval.
5 db könyv-Auschwitz 1940-1945. Guide-book through the museum; Buchenwald. Ein Führer urch die Mahn- und Gedenkstätte; Zsidó naptár. Szokások, szabályok és imák, hasznos tudnivalók; Fernando Joannes: A zsidó vallás; Dóra Szegő-György Szegő: Synagogen. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban,