Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1301030
10277
264
1297280
10278
264
1318044
10279
264
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6×7 cm
1318008
10280
264
Stettner Béla (1928-1984): Ex Libris Galambos Ferencné. Linó, papír, jelzett a linón, 12×8 cm
1313675
10281
264
Szappan jelzéssel: Könyörgés. Olaj, farost, sérült, 53×65 cm
1313880
10282
264
Szántó jelzéssel: Daru. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×16 cm
1320787
10283
264
Szávoszt Katalin (1941-): Madarak. Tus-színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
1315088
10284
264
Szász jelzéssel: Éneklők. Tus, papír, 19×11 cm 1319692
10285
264
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír, 18×12 cm 1319693
10286
264
Szász jelzéssel: Figyelő. Tus, papír, 18×12 cm 1319695
10287
264
Szász jelzéssel: Fejek. Tus, papír, 18×12 cm 1189383
10288
264
3200
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedékhely). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF