Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320408
10241
264
Rónai jelzéssel: Fagyos tengerpart. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm 1315123
10242
264
RP jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 52×40 cm 1315120
10243
264
RP jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, 62×43 cm 1316687
10244
264
Rubovics jelzéssel: Halász. Olaj, karton, keretben, 44×58 cm 1305191
10245
264
Rubovics jelzéssel: Hajók, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5×22,5 cm 1314498
10246
264
24000
Rudnay jelzéssel: Kora tavaszi folyópart, olaj, vászon, 70,5×100 cm 1315046
10247
264
Rudnay jelzéssel:Hazafelé. Olaj, karton, 34×24 cm 1299354
10248
264
11000
Rudnay jelzéssel: Lovas. Olaj, falemez, 48×49 cm 1320388
10249
264
Rudnay Gyula (1878-1957): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×23 cm 1317459
10250
264
Rudnay Gyula (1878-1957): Kátomás, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19×15 cm
1320389
10251
264
Rudnay Gyula (1878-1957): Dombos táj fákkal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×23 cm 1320387
10252
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF