Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 395

10133.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kelety Gusztáv hagyatéki pecséttel: Várrom.  Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, 31×48 cm
10134.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi jelzéssel: Erdei séta. Olaj, farost, sérült, 34x50 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király jelzéssel: Robot festő. Ceruza, papír, 23×33 cm
10136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kisfaludy jelzéssel: Patak boltíves kapu alatt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×24 cm
10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Banán. Rézkarc, karton, sérült, 29×35 cm
10138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Klie jelzéssel: II. Rákóczi Ferenc Olaj, farost, 70×36 cm
10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Pipás csendélet. Olaj, karton, 33×50 cm
10140.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
81

1839 Kohlmann Károly (1800 - 1882) : Szent-Jánosi köznép Moson megyében, dúcon jelzett, színezett litho, paszpartuban, papír,  19x27cm
10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kokas jelzéssel: Színek. Olaj, karton, üvegezett keretben, 32×25 cm
10142.

Rufpreis:
4 000 HUF

10143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzett, 16×9 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF