Arnóti András (1949-): Szűrt fény. Vegyes technika, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/264-Fernauktion/264.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Arnoti-Andras-1949-Szurt-feny-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-keretben-50C39740~II1318394
1318394
10014
264
Rufpreis:
10 000 HUF 27,10 EUR , 31,25 USD
Beschreibung: Arnóti András (1949-): Szűrt fény. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
: vörös_iván