Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 49

Németország DN "Concordia" ezüstözött, aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP ujjlenyomat Germany ND "Concordia" gilt, silver-plated metal medallion (70mm) C:PP fingerprint
31033.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németország DN "A vasút története / Drache lokomotív" fém emlékérem tanúsítvánnyal (32mm) T:PP ujjlenyomat Germany ND "Geschichte der Eisenbahn / Lokomotive Drache" metal medallion with certificate (32mm) C:PP fingerprint
31034.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olasz Államok / Velence 1593. "Palmanova építésének emlékéül" Br emlékérem. Készítő: Pasqual Cicogna (17,41g/42mm) T:3 ph. Italian States / Venice 1593. "Commemorating the Construction of the Fortezza di Palmanova" Br commemorative medallion. Artist: Pasqual Cicogna (17,41g/42mm) C:F edge error
31035.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2- ph. Italian States / Papal States 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative coin for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:VF edge error
31036.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Olasz Államok / Pápai Államok 1893. "XIII. Leó pápai jubileuma" aranyozott Br emlékérem. Készítő: Filippo Speranza (39mm) T:2- fülnyom, ph. Italian States / Papal States 1893. "Papal Jubilee of Pope Leo XIII" gilt Br medal. "LEO XIII PONT MAX / RICORDO DEL GIUBILEO EPISCOPALE DI S.S.LEONE XIII ANNO 1895". Artist:  Filippo Speranza (39mm) C:VF ear mark, edge error
31037.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Skócia DN "Robert Burns / Burns szülőháza, Alloway" Br emlékérem eredeti tokban (37mm) T:PP Scotland ND "Robert Burns / Burn's Cottage, Alloway" Br commemorative medallion in original case (37mm) C:PP
31038.

Rufpreis:
800 HUF

Spanyolország 1966. "Madrid" fém emlékérem (78mm) bársonyborítású keretben (165x140mm) T:2 Spain 1966. "Madrid" metal medal (78mm) in velvet-covered frame (165x140mm) C:XF
31039.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlovákia DN "Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2 Slovakia ND "Museum of Kremnica" silver plated metal token (27mm) C:XF
31040.

Rufpreis:
800 HUF

Szlovénia 1995. "Szlovén Nemzeti Felszabadítási Tanács  Monetáris Intézet - Fasizmus alóli felszabadulás 50. évfordulója" fém emlékérem (32mm) T:1-,2 Slovenia 1995. "Slovenian National Liberation Council  Monetary Institute - 50th Anniversary of Liberation From Fascism" metal medal (32mm) C:AU,XF
31041.

Rufpreis:
800 HUF

Vatikán 1925. "Katolikus Misszió Kiállítás" ezüstözött fém emlékérem (26mm) T:2 kis ph. Vatican 1925. "ANNO IVBILAEI - EXPOSITIO MISSIONVM CATH IN VATICANIS EDIBVS" silver plated metal medallion (26mm) C:XF small edge error
31042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vatikán 1931. "Rerum novarum 40. évfordulója" ezüstözött fém emlékérem (44mm) T:2 kis ph. Vatican 1931. "40th Anniversary of Rerum novarum" silver-plated metal medallion (44mm) C:XF small edge error
31043.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vatikán DN "II. János Pál" fém emlékérem (35mm) T:2 Vatican ND "John Paul II" metal commemorative medallion (35mm) C:XF
31044.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF