Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 49

NDK 1965. "Lipcse 800 éves" jelzetlen Ag emlékérem (5,1g/22mm) T:2 patina GDR 1965. "Leipzig 800th Anniversary" unmarked Ag commemorative coin (5,1g/22mm) C:XF patina
31021.

Rufpreis:
1 000 HUF

NSZK 1970. "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó / Horst Hottges, Klaus Fichtel" fém emlékérem (30mm) T:2 FRG 1970. "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico / Horst Hottges, Klaus Fichtel" metal medal (30mm) T:2
31022.

Rufpreis:
800 HUF

NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,11g/1000/40mm) T:PP kis ujjlenyomat FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,11g/1000/40mm) C:PP small fingerprint
31023.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

NSZK 1976. "Konrad Adenauer születésének 100. évfordulója" fém emlékérem (50mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat FRG 1976. "100th Anniversary of the birth of Kondrad Adenauer" metal medallion (50mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
31024.

Rufpreis:
1 000 HUF

NSZK / Ottobrunn 1985. "15 éves az Ottobrunni Bélyeg- és Éremgyűjtő Egyesület" fém emlékérem (30mm) T:2 (PP) FRG / Ottobrunn 1985. "15 Years of Stamp- and Coin Collector Association  of Ottobrunn" metal medal (30mm) C:XF (PP)
31025.

Rufpreis:
800 HUF

Németország 1990-2011. 4dbklf fém emlékérem, benne "Női futball", 125 éves az automobil", "100 éves az Elba-alagút" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Germany 1990-2011. 4pcs of diff. commemorative medallions, between them "Frauenfußball", "125 Jahre Auto Mobil", "100 Jahre Hamburger Elbtunnel" C:PP slightly scratched, fingerprint
31026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország 1997. "Lorenz Werthmann / 100 éves a Német Karitász Egyesület" jelzett Ag emlékérem "B.H. Mayer Pforzheim" gyártói jelzéssel a peremen (25,17g/0.999/40mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1997. "Lorenz Werthmann / 100 Jahre Deutscher Caritasverband" hallmarked Ag medallion with makers mark "B.H. Mayer Pforzheim" on the edge (25,17g/0.999/40mm)  C:PP slightly scratched, fingerprint
31027.

Rufpreis:
3 000 HUF

Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP ujjlenyomat  Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP fingerprint
31028.

Rufpreis:
800 HUF

Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP   Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP
31029.

Rufpreis:
800 HUF

Németország DN "A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás" fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2 Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989" metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF
31030.

Rufpreis:
800 HUF

Németország 1990. "Berlini fal leomlásának emlékére" aranyozott tombak emlékérem a Berlini fal eredeti darabkájával, tanúsítvánnyal (50mm) T:PP ujjlenyomat Germany 1990. " Fall of the Berlin Wall - Die Mauer fällt" gilt commemorative medallion with an original piece of the Berlin Wall, with certificate (50mm) C:PP fingerprint
31031.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németország DN "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br emlékérem (40,5mm) T:2 Germany ND "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br commemorative medallion (40,5mm) C:XF
31032.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF