1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br ... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Numismatik/Militaria~300016/1913-Mozgositasi-Kereszt-1912-1913-as-Emlekkereszt-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalaggal~II1307927
1307927
31081
263
Military
Numismatik
Beschreibung: 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, aranyozás lekopott T:2,2-
Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration on ribbon, gilding worn out C:XF,VF
NMK 275.
: kozár_edit