19078.
Beendet 263. Fernauktion
Juwelen
8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Aranyozott ezüst karlánc, Ag., 17,6gr., jelzett , 21cm /Gold-plated silver bracelet, Ag. 17,6gr., marked, 21cm