https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 131
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1146862
13774
263
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A boldogulás útja. Nemzetgazdasági beszélgetések a nép számára. Fordította: Dobóczky Lajos. Bp., é.n., Franklin. Kopott, kiadói egészvászon kötésben. 1241025
13775
263
0
1400
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vitorlázórepülők tankönyve. Szerkeszti Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp., é.n., Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240990
13776
263
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247445
13777
263
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
Das Lot is nicht erreichbar
1003409
13778
263
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
955672
13779
263
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Klemp Gusztáv: Timárság. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói papír kötésben. Nagyon szép állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1042300
13780
263
0
100
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1003418
13781
263
0
100
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
986469
13782
263
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlappal, ill., gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1177582
13783
263
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar felsőoktatás. Az 1936. évi december hó 10-től december hó 16-ig tartott Országos Felsőoktatási Kongresszus munkálatai. Közzéteszi Hóman Bálint. Szerk. Mártonffy Károly. III. kötet. Bp. 1937 (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 3. Bölcsészeti, Orvosi és Műszaki Szakosztályok. 415 l. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1230821
13784
263
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára - A társadalom története I. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Kissé kopottas állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse