Dr. Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar o... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Bucher/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~34/Dr-Magyary-Kossa-Gyula-Magyar-orvosi-emlekek-Ertekezesek-a-magyar-orvostortenelem-korebol~II1289429
1289429
13678
263
Books: Science and technology
Beschreibung: Dr. Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből I-IV. kötet. Bp., 1929-1940. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat - Eggenberger. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX-CXXII-CXXVIII-CLXVIII. kötet. Egységes kiadói egészvászon-kötésben, kisebb sérüléssel a gerincen. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
: sass_melinda