Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében.... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Bucher/Bucher-Reisen-Stadte~16/Taylor-Merlin-Moore-A-kannibalok-foldjen-Barangolas-Papua-sziveben-Bp-1926-Lampel-6~II1158801
1158801
13367
263
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 66 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
: vörös_iván