Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 70 térképpel.