Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek,... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Bucher/Bucher-Geschichte~21/Myriam-Harry-Kleopatra-szerelmi-elete-Ford-Kallay-Miklos-Emberek-eletek-szerelmek-Bp-~II1244965
1244965
13546
263
Books: History
Beschreibung: Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
: ttg