12187.
Beendet 263. Fernauktion
Signatur
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
cca 1930-80 Autogram-füzet számos magyar és néhány külföldi híresség, művész aláírásával, aláírt névjegyével, köztük Kodály Zoltán, Jávor Pál, Giacomo Rimini, Harsányi Zsolt, Beregi Oszkár, Várkonyi Nándor, Csathó Kálmán, Sinkovits Imre,Sütő András, Áprily Lajos stb. 77 oldalon aláírásokkal. Kissé kopottas, sérült bőrkötésű füzetben, néhány lap kijár.