1981 Károly herceg és Diana hercegnő esküvője alkalmából készült Camel... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~9/1981-Karoly-herceg-es-Diana-hercegno-eskuvoje-alkalmabol-keszult-Camelot-porcelan-csengo-~II1312098
1312098
11141
263
Beschreibung: 1981 Károly herceg és Diana hercegnő esküvője alkalmából készült Camelot porcelán csengő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
: sass_melinda