cca 1975 Czakó László: Luna-park, pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Andere-Sammelgebiete/Foto~33/cca-1975-Czako-Laszlo-Luna-park-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotas-24x16-cm~II1306404
1306404
12265
263
Photo
Beschreibung: cca 1975 Czakó László: Luna-park, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x16 cm
: ttg