Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

34

Beschreibung:

K. E. Graf zu Leiningen-Westerburg: Deutsche Und Österreichische Bibliothekzeichen Exlibris. Ein handbuch für sammler Bücher- und Kunstfreunde. Stuttgart, 1901, Julius Hoffmann Verlag. 610 p. Kiadói, kissé kopottas, hátsó tábláján sérült, aranyozott egészvászon-kötésben, arany élmetszéssel. Egy előzéklap hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda