Vegyes porcelán tétel, jelzettek (Hollóháza, Aquincum,
Lippert & Haas... https://www.darabanth.com/de/262-Fernauktion/262.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Vegyes-porcelan-tetel-jelzettek-Hollohaza-Aquincum---Lippert-Haas-in-Schlaggenwald--kopa~II1304538
1304538
11169
262
Rufpreis:
800 HUF 2,17 EUR , 2,50 USD
Beschreibung: Vegyes porcelán tétel, jelzettek (Hollóháza, Aquincum,
Lippert & Haas in Schlaggenwald), kopás nyomokkal,csésze, kis váza, tálka, különböző méretben 5-11cm között
: vörös_iván