XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm
XIX. sz vége: A gróf Thun család címerével díszített, faragott tajtékkő szipka. Kis hibával, saját tokkal. / Carved cigarette holder 7 cm with the coat of arms of the duke Thun family. With small damage in leather case.
XIX. sz vége: Jablonowska hercegi család címerével díszített, faragott tajtékkő szipka. Hibátlan, saját tokkal. / Carved cigarette holder 7 cm with the coat of arms of the Jablonowska prince family. Complete in leather case.