Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 430
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1295459
10399
261
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakos. Olaj, farost, 32×42 cm 1293089
10400
261
Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás a tengerre. Olaj, falemez, 51×74 cm 1291913
10401
261
Olvashatatlan jelzéssel: Nem jött a kedves. Olaj, farost, 40×31 cm
1291706
10402
261
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerpart. Olaj, karton, keretben, 22×28 cm 1285152
10403
261
Olvashatatlan jelzéssel: Imádkozó család. Rézkarc, papír, foltos, keretben, 15×22 cm
1296447
10404
261
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 57x76 cm
1288453
10405
261
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, vegyes technika, farost, üvegezett keretben, 50×70 cm
1288450
10406
261
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Szentendre, olaj, farost, 40×30 cm 1290361
10407
261
Olvashatatlan jelzéssel: Kecskecsalád, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×26,5 cm
1289500
10408
261
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti sziklák. Olaj, farost, sérült fa keretben, 32x42 cm 1290837
10409
261
Jelzés nélkül: Halászbástya. Rézkarc, papír, 9x12 cm
1290838
10410
261
Jelzés nélkül: Kossuth. Rézkarc, papír, 10x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF