Juwelen Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1286694
19060
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,5gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,5gr., marked
1286693
19061
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 6gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 6gr., marked
1286692
19062
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 3,7gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 3,7gr., marked
1286687
19063
260
Jewellery
Aranyozott ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, méret:59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag, gross. 5,8gr indicated size. 59
1286683
19064
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,2gr., jelzett, méret:58 / Silver ring with stone, Ag, gross: 1,2gr, marked, size: 58 1286681
19065
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,9gr., jelzett, méret:50 / Silver ring with stone, Ag, gross: 1,9gr, marked, size: 50 1286680
19066
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,6gr., jelzett, méret:51 / Silver ring with stone, Ag, gross: 1,6gr, marked, size: 51 1286691
19067
260
2200
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,4gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,4gr., marked 1286690
19068
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,2gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,2gr., marked
1286684
19069
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 3,5gr., jelzett, méret:50 / Silver ring with stone, Ag, gross: 3,5gr, marked, size: 50 1286689
19070
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 6,4gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 6,4gr., marked
1283026
19071
260
Jewellery
Kis színházi ezüst(Ag) mini pénztartó táska, jelzett, 8x6 cm, 30,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF