Juwelen

Zahl der Lose: 152

Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,5gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,5gr., marked
19060.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 6gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 6gr., marked
19061.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 3,7gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 3,7gr., marked
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, méret:59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag, gross. 5,8gr indicated size. 59
19063.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,2gr., jelzett, méret:58 /  Silver ring with stone, Ag, gross: 1,2gr, marked, size: 58
19064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,9gr., jelzett, méret:50 /  Silver ring with stone, Ag, gross: 1,9gr, marked, size: 50
19065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,6gr., jelzett, méret:51 /  Silver ring with stone, Ag, gross: 1,6gr, marked, size: 51
19066.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,4gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,4gr., marked
19067.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,2gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,2gr., marked
19068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 3,5gr., jelzett, méret:50 /  Silver ring with stone, Ag, gross: 3,5gr, marked, size: 50
19069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 6,4gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 6,4gr., marked
19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kis színházi ezüst(Ag) mini pénztartó táska, jelzett, 8x6 cm, 30,6 g
19071.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF