Juwelen Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1281684
19108
260
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., nettó.:6gr., jelzett, méret:57/ Silver ring, Ag, net.: 6gr, marked, size: 57 1282428
19109
260
Jewellery
Ezüst karlánc medálokkal, Ag., nettó.:3gr., jelzett, 17cm /Silver bracelet with pendant, Ag, net.., 3gr, marked, 17cm 1282430
19110
260
Jewellery
Ezüst karlánc medálokkal, Ag., nettó.:6,3gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet with pendant, Ag, net.., 6,3gr, marked, 18cm 1282421
19111
260
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó.:4,4gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net. 4,4gr, marked, 18cm
1282401
19112
260
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó.:9,1gr., jelzett, 19cm /Silver bracelet, Ag, net. 9,1gr, marked, 19cm 1282394
19113
260
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó.:7,3gr., jelzett, 21cm /Silver bracelet, Ag, net. 7,3gr, marked, 21cm 1282386
19114
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:14,4gr., jelzés nélkül /Silver earrings, Ag, net.. 14,4gr, without hallmark
1282378
19115
260
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:6,2gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 6,2gr, marked 1282375
19116
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:8,5gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 8,5gr, marked
1282370
19117
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:2,6gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 2,6gr, marked
1282364
19118
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:2,3gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 2,3gr, marked 1282361
19119
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:8gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 8gr, marked Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF