https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 318
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219596
13670
260
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1220924
13671
260
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel. 1219527
13672
260
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
997781
13673
260
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1053973
13674
260
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
965206
13675
260
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
1223823
13676
260
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
Das Lot is nicht erreichbar
1223788
13677
260
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1223678
13678
260
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bűncselekmények nyomai. Krimináltechnika. Bp., 1950. Belügyminisztérium. 294 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói, illusztrált kartonálásban. 1239238
13679
260
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1252121
13680
260
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. Korabeli, gerincén sérül egészvászon-kötésben. A szerző aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
1237672
13681
260
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év Grand Chacoban. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse