Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1281261
13490
260
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942, Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Dedikált példány! 1280408
13491
260
Kemény Simon: Így élem világom. Budapest, 1922, Athenaeum. Szerző által dedikált! Illusztrált kiadói papír kötésben. 1281163
13492
260
Veres Péter: A kelletlen leány. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Dedikált példány!
1281149
13493
260
Keresztury Dezső: Emberi nyelven. Versek 1930-1965. Bp. 1965, Magvető. 543 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány! 1281627
13494
260
Illyés Gyula: Magyarok I-II. Naplójegyzetek. Bp., 1940, Nyugat Rt. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. Dedikált példány!
1281760
13495
260
Csenki Sándor: Cigány népmesék. Előszó: Ortutay Gyula. Püspökladány, 1972. Nagyközségi Tanács. Hajdú-Bihar megyei. 171 p. Illusztrált papírborítóban, a hátulján kis sérüléssel. Mindössze 1000 példányban jelent meg.
1281287
13496
260
Botond István: Őszi máglya. Sydney, 1971, Délsziget. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált emigráns kiadás! 1281766
13497
260
Weöres Sándor: Theomachia. Drámai költemény. Pécs, 1941, Janus Pannonius Társ. 24 p. Kiadói papírkötésben. Különlenyomat a Sorsunk 1941. 1-2. számából.
1285674
13498
260
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1907. Szerk. Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1907. Korvin ny. 304 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Apró szakadás a gerincvászon felső részén. 1286323
13499
260
1286348
13500
260
Magvető. A magyar irodalom élő könyve Móricz Zsigmond antológiája. Kolozsvár, 1945., Józsa Béla Athenaeum. 413 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti papírborító felragasztva.
1287744
13501
260
Márai Sándor: Idegen emberek I-II. Bp., 1930, Pantheon. Első kiadás! Bibliofil bordázott félbőr kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF