1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Cholnoky Jenő: A jégvilág. A sarkkutatások története. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kis sérüléssel. A címlap hiányzik.