Tétel

Katalognummer:

12481.
Beendet 260. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD

Beschreibung:

Dr. Mészáros János(szerk.): Seregek Ura. Katolikus honvédek ima-, énekes- és oktató könyve. Bp., 1942, Római Kat. Tábori Püspökség. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : albert_csaba