Keramiken Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1267044
11068
260
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Váza, csurgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1278820
11069
260
Art-ceramics
Schütz Cilli: Halas kis tálkák (4 db), festett mázas kerámia, apró kopás nyomokkal, jelzett, 16×16 cm (4×)
1278788
11070
260
Art-ceramics
Illyés V Mihály: Korondi dísz tányér, kézzel festett mázas kerámia, apró máz hibával, jelzett, d:24 cm
1284356
11071
260
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Lyukacsos kaspó, raku kerámia, jelzett, 19×19×10 cm 1286232
11072
260
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Anyák napja. Kerámia plakett, jelzett, átfűzve, hibátlan, d:10 cm
1281431
11073
260
Art-ceramics
Barth Lydia: Hungary. Mázas kerámia falikép, jelzett, kopott, 17×11 cm
1281454
11074
260
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 12×17 cm
1101521
11075
260
Art-ceramics
Chemische Fabirk Lukawitz? padlóváza, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:52 cm /Chemsiche Fabrik Lukowitz floorvase, handpainted, signed, good condition 1204157
11076
260
Art-ceramics
Szecessziós padlóváza, mázas kerámia, két rétegű, jelzett (fekete háromszög), hibátlan / Art nouveau galzed ceramic vase with hallmark. Flawless. m:44 cm
1268705
11077
260
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos retro fali tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:29 cm 1238096
11078
260
Art-ceramics
Fu, Lou és Shou padlóváza, kézzel festett, jelzés nélkül, mázas kerámia, apró kopásokkal, m:48 cm
1229215
11079
260
Art-ceramics
Jelzett gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, m:23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF