1906 A szegedi magyar királyi Bábaképző Intézet bába oklevele, Vászon.... https://www.darabanth.com/de/260-Fernauktion/260.0/Andere-Sammelgebiete/Dokument~15/1906-A-szegedi-magyar-kiralyi-Babakepzo-Intezet-baba-oklevele-Vaszon-Serult-vaszonborit~II894675
894675
11725
260
Documents
Beschreibung: 1906 A szegedi magyar királyi Bábaképző Intézet bába oklevele, Vászon. Sérült vászonborítóban
: grózer_virág