Tétel

Katalognummer:

30378.
Beendet 26. Gross-Auktion
Militaria

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

1922. "Magyar Koronás Bronzérem" peremen jelzett aranyozott Br kitüntetés mellszalagon és eredeti adományozói dísztokban T:1-,2 patina a koronán / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown" hallmarked Br gold plated decoration with ribbon, in original box C:AU,XF patina on the crown NMK 412.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg