Fekete János: Szegény gyermekek könyve. Nádor ő császári királyi főherczegsége félszázados hivataloskodása kedves emlékére. Bécsben, 1846. Özv. Straussné és Sommer. 60 l. Szövegközti fametszetű ábrákkal. Kiadói papírkötésben.
Hont Ferenc: Költészet a dobogón. Egy irodalmi előadássorozat tanulságai. Budapest, 1942, Popper Ernő Könyvnyomdája. 44 p. Kiadói picit foltos papírkötés. Számozott példány. (200/68.) A szerző aláírásával!
Schmidt Attila: Telegdi László naplója. Értékes könyvek. (Kolozsvár), é.n, Glória kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. A szerző által Pintér Jenő (1881-1940) irodalomtörténésznek dedikált.
Nagy Lajos: Bérház. Novellák. Budapest, 1931, Központi Nyomda Klein és Grünwald, 109 p. Kiadói megviselt papírkötés. A hátsó borító hiányzik. Első kiadás.
Csík-szent-mártoni Szabó István: A székelység hivatása a Kárpátmedencében. Budapest, 1941, Hargita Váralja Jelképes Székely Közösség. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.