Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD

Beschreibung:

Torquato Tasso (1544-1595): La Gerusalemme Liberata. Lorenzo Crasso előszavával; Torquato Tasso élete. Dresda, 1786, Fratelli Walther, 1 t.+568 p. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés. Egy címkép metszettel, valamint a címlapon Tasso-t ábrázoló metszett-vignettával. Tasso: A megszabadított Jeruzsálem, olasz nyelven. A címlapon Vásárhelyi Pál (Pauli Vásárhelyi, 1826 26 Januarii Budae) (1795-1846), és Remete József (1847) műfordító possessori bejegyzéseivel. A könyv eredetileg Vásárhelyi Pál tulajdona volt, akinek halála után került a könyv Remete József Aeneis fordító tulajdonába. / Tasso: Jerusalem Delivered, half-leather-binding, with some spot on the cover, in Italian language, with possessor signs of Pál Vásárhelyi (1795-1846), hydraulic engineer, and József Remete, translator of Aeneis.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor