Magyar közmondások könyve. Szerkeszti és kiadja Erdélyi János. Budapest, 1851, Kozma Vazul, IV+461 p. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott borítóval, az egyik lap sarka javított, jó állapotban.