Tétel

Rufpreis:

240 000 HUF

Beschreibung:

Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. / Ódák. Két könyvben. Nagy-Váradon, 1805. Máramarosi Gottlieb Antal, 12+181+2+4+136 p. Első kiadás! Papírkötés. A borítója kopott. A gerince hiányos, sérült. Az első pár üres lapon ceruzás jegyzetek nyomai.Tulajdonosi névbejegyzésekkel, és intézményi bélyegzővel. Az Ódáknál, a második részben a 77-82 p. között korabeli jegyzetek.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : csonka_krisztián